Ceny a varianty

AKCE! V roce 2024 si můžete od nás pořídit krásnou roubenku na klíč - včetně základové desky i systému vytápění a ohřevu TUV v reálné ceně cca 3 000 000,-Kč!

Ceny našich krásných domů jsou velmi zajímavé a bezkonkurenční, v porovnání se srovnatelnými (obytná plocha, kvalita provedení, modularita a rychlost stavby, atd.) typy dřevostaveb od jiných dodavatelů. Rámcovou cenovou nabídku dle Vašich požadavků a představ Vám zašleme na dotaz. V současné době se základní ceny dřevostaveb v našem portfoliu pohybují v rozpětí od těch nejlevnějších v cenách od 650 000 Kč (luxusní zateplený zahradní domek i pro celoroční bydlení), až po ty nejprostornější větší domy v cenových relacích do 3 150 000 Kč (ceny bez kuchyňské linky a sanitárního vybavení, včetně základové desky, kompletních rozvodů a přípojek) . Ceny samozřejmě výrazně ovlivní rozsah sjednané zakázky (dále varianty). Pro všechny typy domů platí, že jsou provedeny z prověřeného a certifikovaného materiálu, při zachování vysoké kvality.

Finanční zajištění projektů, bankovní kritéria, trendy: Při poskytování úvěrů na výstavbu hodnotí dnes banky také trendy, v celé jejich komplexnosti - a velkým trendem současnosti je udržitelnost projektu. Dřevo jako stavební materiál je v současnosti velmi zajímavý směr. V některých zemích západní Evropy, především v Německu, se stává stále oblíbenější a populárnější výstavba z dřevěných materiálů, od malých moderních roubenek až po velké roubené domy (pro zajímavost, i slavný Leonardo DiCaprio si po natočení Titanicu pořídil luxusní roubený dům). Použité materiály zaručují u těchto staveb jejich stabilitu, stálost a dlouhověkost. Ekologická výstavba je samozřejmě důležitá i pro banky. Pokud žádáte u bank o hypoteční úvěr, nejen ty velké zahraniční, ale dnes už i české banky hodnotí, je-li projekt udržitelný. Dokážeme-li nabídnout energeticky šetrnou stavbu - a to my umíme - dosáhnete tak na lepší úrokovou sazbu. 

Ceny našich roubených domů: Klientům nabízíme tři varianty kalkulace, aby měli větší prostor pro rozhodování (také z hlediska finanční náročnosti):

Kompletní dodávka veškerého potřebného materiálu ke stavbě, bez montáže, včetně oken dveří, schodišť, střechy a výkresové dokumentace - ekonomicky nejúspornější varianta pro ty klienty, kteří si postaví dům svépomocí.

Kompletní stavba se zateplením, včetně montáže, oken dveří, schodišť, střechy - součástí standardní kalkulace nejsou přípravné stavební práce (betonové patky, zemní vruty, případně základová deska u větších domů), provedení vnitřní elektroinstalace, rozvodů vody a odpady. Tato varianta kalkulace je jistě finančně výhodná pro klienty, kteří si umí sami svépomocí jmenované práce provést, případně zajistit. 

Dodávka roubenky "na klíč". Tato varianta je nejčastější. V rámci montáže provedeme instalaci rozvodů vody, elektřiny, odpadů a otopného systému. Volbu a instalaci otopného systému (akumulační kamna, infrapanely, tepelné čerpadlo, krbová kamna s výměníkem), dle konzultace s Vámi a Vašeho výběru. To platí rovněž i pro samostatné nacenění a realizaci sanitárního zařízení a kuchyňské linky (zvláště mladé rodiny s dětmi jistě ocení také možnost zabudování nejmodernějších ionizátorů a čističek vody).

U typu kalkulace stavby "na klíč" naceňujeme provedení vnitřní elektroinstalace, vodo-topo a přípravné stavební práce pokud možno co nejpřesněji, ale finální ceny se mohou mírně lišit, dle aktuální dostupnosti prováděcích pracovníků, ceny práce a připravenosti terénu; bude vždy dohodnuto individuláně a zakotveno ve Smlouvě o dílo, která je pro nás závazná.

Doplňkový solární systém. Dle vašeho zájmu Vám můžeme rovněž nacenit a realizovat solární systém.

 Součástí realizace - tedy i cenové nabídky - je rovněž dodání kompletní projektové výkresové dokumentace a průkazu energetické náročnosti budovy.

Vždy něco navíc!

Aneb více než jen dům - Staráme se o své klienty. V čem jsme jiní, jaké nabízíme bonusy, jaký je náš servis a co od nás získáte?

Bonusy:

Výrazné slevy - až 80% - na zdroje tepla a ohřevu TUV (tepelná čerpadla, bytové infra panely, podlahová vytápění, akumulační kamna), fotovoltaické systémy, domácí větrné elektrárny, čističky vody s ionizátory

Integrovaný ekosystém pro správu domácnosti:

Smart Home integrace - Součástí dodávky domu "na klíč" může být rovněž nabídka systému, který integruje různé aspekty domácího života, jako je energetické hospodaření, bezpečnostní systémy a chytré domácí řízení (např. teplota, osvětlení, bezpečnostní kamery) do jednoho uživatelsky přívětivého rozhraní, které lze ovládat přes smartphone nebo tablet.

Kompletní balíček návrh a realizace zahrady:

Jako doplněk k výstavbě roubenky Vám můžeme nabídnout také plánování a realizaci zahradních úprav, které harmonicky doplní vzhled a umístění roubenky v přírodním prostředí.

Personalizovaný program údržby:

Nabízíme program pravidelné údržby, který zahrnuje sezónní kontroly a opravy, aby se udržela kvalita a dlouhověkost dřevostavby. Tento servis Vám můžeme nabídnout jako součást počátečního prodeje nebo jako pravidelnou službu s možností ročního předplatného.

Finanční poradenství a investiční balíčky:

Klientům zprostředkujeme komplexní finanční poradenství, včetně pomoci s financováním projektů (nejen tradiční úvěry, ale i možnosti investičních balíčků, které umožňují klientům investovat do dalšího rozvoje svých nemovitostí nebo do obnovitelných zdrojů energie.

Subvencované úrokové sazby:

Spolupracujeme s finančními institucemi na subvencovaných úrokových sazbách pro naše klienty, což umožňuje snížit celkové náklady na úvěr a učinit projekt atraktivnější.

Leasingové možnosti pro družstevní bydlení, nebo obecní projekty:

Leasingové možnosti pro družstva nebo obecní projekty, které by umožní flexibilní a ekonomicky výhodné řešení pro financování výstavby více jednotek. Programy, které umožňují zákazníkům financovat nákup a výstavbu roubenky přes flexibilní splátkové plány nebo leasing.